Kurumsal

Biz Kimiz?

Hane Yazılım, yeni başlayanlar veya yerleşik işletmeler için yeni gelir akışları yaratmaya yardımcı akıllı web uygulamaları, web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlar. Sağlık hizmeti sağlayıcılarından, gayrimenkule onlarca sektördeki şirketler için yazılım çözümleri sunuyoruz.

HANE YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Misyon

Yürütmüş olduğumuz doktoruzman.com projesi ile sağlık hizmetlerine yeni bir bakış açısı kazandırmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sağlık hizmetleri sağlayıcılara sunduğumuz bu projede, hem müşterilerimizin hem de kullanıcıların kaliteli bir hizmet almalarını hedefliyoruz.

Vizyon

Gelecekte dijital ortamın çok daha büyük önem kazanacağına inanıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini üstün danışmanlık ve yazılım geliştirme hizmetlerimizle buluşturup, dijital çağa uygun hale getiriyoruz.

About company

İşletmeler İçin Markalar, Kampanyalar ve Dijital Projeler Tasarlıyor ve Oluşturuyoruz.

SEO
90%

PAZARLAMA
93%

GRAFIK TASARIM
89%

WEB TASARIM & YAZILIM
96%

Çözüm Ortaklığı

Her İşletme İçin Detaylı Çözüm

Fikrinizi veya halihazırda bulunan projenizi farklı bakış açıları ile ele alıyoruz, projenizin yapım aşamalarında her an birlikteyiz . Üretken ve yenilikçi bir vizyon yalın bir kullanıcı deneyimiyle buluşturuyoruz. Soruların ve görüşleriniz bizim için önemli .
Projenizin ve işletmenizin geleceğe yönelik sorunlar yaşamaması adına yazılımlarımızı temiz, düzenlenebilir ve yeni teknolojilere entegre edilebilir şekilde yapmaktayız. Tasarımlarımızı uzun bir süre eskimeyecek ve kullanıcı dostu tabirini tam anlamıyla hak eden biçimde tasarlayıp, fikrinizi ve zevkinize uygun bir şekilde teslim etmekteyiz.
Uzun yıllar biriktirdiğimiz bilgilerin yoğunlaşması ve teknolojideki katman katman gelişmeler, zihnimizi farklı bir bakış açısına yönlendirdi. Modern bir yazılımın, çarpıcı bir tasarımın, farklı bir uygulamanın, yeni nesil bir ERP çözümünün ötesinde “mevcut teknolojiyi en verimli nasıl kullanabilirsiniz” sorusunu kendimize sorduk. Birçok işletmenin ürün yoksunluğu değil de DİJİTAL STRATEJİ eksikliği olduğunu fark ettik. DİJİTAL STRATEJİ, sahip olduğunuz teknolojik ürün, hizmet ve personel kaynağını en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak performans geliştirme sistemidir. HaneYazılım, edinmiş olduğu tecrübeleri uzman takım arkadaşlarıyla sizlerle paylaşmak istemektedir. Stratejinizin ne olacağına, değerleme ve denetleme merkezlerinin oluşturulmasına, organizasyon ve operasyon yönetiminin standartlaştırılmasına, belirli ve belirsiz pazar hareketlerinin öngörülmesine kadar birçok yeni durumu HaneYazılım ile birlikte keşfedeceksiniz.
about images

Referans ve İş Birliği

Birlikte çalışmış olduğumuz veya hizmetlerinden faydalandığımız platformlar/teknolojiler.

client-logos
client-logos
client-logos
client-logos
client-logos
client-logos
client-logos
client-logos
client-logos
client-logos
client-logos
client-logos